Wpisz aby wyszukać

Sportowe fakty

Jak wybrać kurtkę na wietrzne i deszczowe dni treningowe?

Podziel się

Nie warto odpuszczać treningów, również w nieco bardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Kurtka adidas core 18 zapewni komfort termiczny oraz skutecznie ochroni przed opadami deszczu czy porywistym wiatrem. To chłopięcy produkt przeznaczony na trening piłkarski na boiskach zewnętrznych i uniwersalna warstwa wierzchnia na co dzień. 

Profesjonalna kurka piłkarska umożliwiająca cyrkulację powietrza 

Kurtka adidas core 18 została wykonana z solidnego materiału Poliamid. Komfortowy kaptur chowany w kołnierz gwarantuje osłonę przed wiatrem lub deszczem. Na dole po bokach kurtki umieszczono dwie pojemne kieszenie na przechowywanie drobiazgów. Pod spodem znajduje się oddychająca siatka, która zapewnia komfort termiczny oraz umożliwia cyrkulację powietrza. Wodoodporna warstwa wierzchnia oraz konstrukcja kieszeni z klapkami przednimi zapobiegają przedostawaniu się wody do środka.

Warto przygotować się do treningu w niekorzystnych warunkach. W klasycznej kurtce łatwo się spocić, co w połączeniu z wiatrem i niską temperaturą będzie skutkować przeziębieniem lub grypą. Dzięki solidnej siateczce chłopiec może bez przeszkód trenować, gdyż system zastosowany przez markę Adidas chroni przed gromadzeniem się potu pod ubraniem. Mankiety zostały wykonane z elastycznej tkaniny zakończonej gumką, co pozwala na lepsze dopasowanie produktu od rąk. Suwak na całej długości umożliwia komfortowe zapinanie i rozpinanie kurtki. Rękawy są raglanowe, po bokach znajduje się charakterystyczna kontrastowa lamówka w kolorze białym. Na piersi umieszczono natomiast logo Adidas Badge of Sport. 

Wygodna kurtka na trening i na co dzień 

Kurtka adidas core 18 jest ubraniem na trening w chłodne i wietrzne dni, niemniej sprawdzi się również na co dzień, zwłaszcza podczas opadów deszczu. Jakościowa tkanina ochroni przed kroplami deszczu oraz porywistym wiatrem. Kurtkę adidas core 18 charakteryzuje szerszy krój, zapewniając wygodę i swobodę ruchów. To tkanina o splocie płóciennym, 100% nylon. Materiał wykorzystany do produkcji kurtki w całości pochodzi z recyklingu. Kolor nie spiera się, artykuł można prać w pralce. Uniwersalny wygląd sprawia, że jest to produkt wielu zastosowań. Występuje w wielu rozmiarach, w zależności od wzrostu chłopca.

Kurtkę adidas core 18 można wykorzystać także jako codzienny element ubioru nie tylko na trening, ale również do szkoły. Sprawdzi się również podczas zabawy czy wycieczek rekreacyjnych. Zapewnia skuteczną barierę przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Leave a Comment