Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Bostik Sponsorem Tytularnym kobiecej drużyny siatkarskiej Bialskiego Klubu Sportowego

Podziel się

W dniu 20 listopada br. w hali pod Dębowcem nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej  współpracy pomiędzy Bialskim Klubem Sportowym a firmą Bostik, która została Sponsorem Tytularnym kobiecej drużyny siatkarskiej. W obecnym i kolejnym sezonie ligowym drużyna zagra jako BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Podpisy na umowie złożyli Aleksandra Jagieło, Prezes BKS oraz Piotr Dąbrowski, Prezes Zarządu Bostik.

Jak podkreśla Piotr Dąbrowski, Prezes Zarządu Bostik Sp. z o.o., ważnym aspektem przy wyborze formacji sportowej była umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie wszystkich uczestników we wspólny sukces drużyny. „Pełna motywacji współpraca, sprawna komunikacja z zespołem oraz gra nastawiona na wspólny efekt to istotne elementy tworzące kulturę naszego biznesu. W Bostik bardzo ważne jest okazywanie sobie wzajemnego szacunku, koncentracja na potrzebach innych członków zespołu oraz dynamiczna, sprawna komunikacja. Dzięki zgraniu, dobrej zabawie i pozytywnym emocjom osiągamy znakomite wyniki – podobną zależność widać w przypadku zespołowych dyscyplin sportowych. Chcemy wspierać siatkówkę, bo jest to gra bardzo żywiołowa i widowiskowa, a polskie drużyny siatkarskie – zarówno żeńskie, jak i męskie – niejednokrotnie zaprezentowały ogromny talent  i potencjał swoich zawodników” – wyjaśnia Piotr Dąbrowski.

Żeńska drużyna bialskich siatkarek może pochwalić się spektakularnymi sukcesami

W blisko 70-letniej historii klubu zawodniczki aż ośmiokrotnie zdobyły tytuł Mistrzyń Polski oraz wygrały osiem Pucharów Polski i dwa Superpuchary. Drużyna startowała także wielokrotnie w Pucharach Europejskich, a z BKS wywodzą się reprezentantki Polski zdobywające medale na arenie międzynarodowej.

„Wspierając sport kobiecy, chcemy przełamywać stereotyp, że produkty chemii budowlanej są dedykowane tylko mężczyznom. Łatwość aplikacji, inteligentne rozwiązania i wygoda użytkowania sprawiają, że nasze produkty służą wszystkim, którzy chcą szybko, samodzielnie i bezproblemowo wykonać prace remontowe” – zaznacza Prezes Zarządu Bostik.

Podczas ceremonii zostały zaprezentowane stroje meczowe siatkarek BKS BOSTIK Bielsko-Biała oraz nowa maskotka – charakterystyczny gekon, występujący w logo Sponsora Tytularnego. Gekon (o imieniu Gary) nosi numer 132, nawiązujący do rocznicy urodzin, które wkrótce marka Bostik będzie świętować na całym świecie.

Połączenie ponad 130-letniej historii firmy Bostik z drużyną siatkarską, która ma bardzo bogate tradycje i osiągnięcia sportowe, to początek emocjonującej gry zespołowej. I dowód na to, że tam, gdzie jest prawdziwa chemia, wszystko się dobrze klei.

RELACJA Z UROCZYSTEGO PODPISANIA UMOWY.

Leave a Comment