Aktywnie z pomysłem

Jak zaplanować romantyczny weekend we dwoje, ale z aktywnościami fizycznymi w tle?

Czy można zaplanować romantyczny weekend, ale z aktywnością fizyczną? Oczywiście, że tak i nie mamy tutaj na myśli tego, o czym większość z Was pomyślała. Myślimy raczej o sportowych aktywnościach. Dlatego też w dzisiejszym wpisie zapodamy Wam pomysły na taki weekend.

Piknik rowerowy i spanie w namiocie

Nasza pierwsza propozycja jest z tych, które zupełnie nie obciążą Waszego domowego budżetu, a sprawią, że będziecie miło wspólnie spędzać czas i jeszcze lepiej się bawić. Na samym początku proponujemy wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową. Oczywiście wcześniej sprawdźcie stan techniczny rowerów i obierzcie trasę. Należy także znaleźć pole namiotowe, gdzie będziecie mogli się przespać. Do plecaka spakujcie tylko i wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy w tym jedzenie, bo po drodze zatrzymacie się i urządzicie dla siebie piknik. Stąd warto też zadbać o stronę kulinarną, czyli najlepiej przygotować dania, które bez problemu wytrzymają nawet wyższe temperatury. Można postawić na nadziewane kaszą papryki z dodatkiem kawałków krewetek, ale też figi nadziewane mięsem mielonym – w końcu są one znanym od wieków afrodyzjakiem. Jako deser oczywiście najlepiej podać ciasto czekoladowe i truskawki. Do tego nie może zabraknąć bąbelków, czyli wina musującego, ale w wersji bezalkoholowej. Po zjedzeniu posiłków możecie pojechać na dalszą wycieczkę, a wieczorem zatrzymać się na polu namiotowym i pójść „spać”.

Jazda na rowerze i spa

Nasza druga propozycja także związana jest z jazdą na rowerze. Otóż polecamy Wam zorganizowanie wycieczki rowerowej, po której udacie się do kilku-gwiazdkowego hotelu na romantyczną kolację, a po niej możecie odprężyć się w jacuzzi czy basenie. Oczywiście tutaj należy pamiętać, aby wcześniej zarezerwować pokój, a do tego należy spakować elegancki strój na zmianę, bo w niektórych restauracjach wymagają formalnego stroju i raczej odzież rowerowa się nie sprawdzi. Taka opcja romantycznego weekendu jest bardziej kosztowna, ale szczególnie będąc w długoletnim związku, należy dbać o relacje i romantyzm i ciągle się starać. Dla panów mamy jeszcze jedną radę, a dokładnie pamiętajcie o zabraniu ze sobą jakiegoś prezentu dla żony. Może to być choćby biżuteria, albo flakon ulubionych perfum. Sprawdźcie też stan techniczny jednośladów, zawsze możecie zakupić też nowe, tym bardziej, że rowery w sklepie sklepzrowerami.pl są wysokiej jakości, a przy tym ich cena jest bardzo konkurencyjna.

Wypad na ryby no kill – czyli, gdy lubicie obcowanie z naturą

Każda para jest inna. Niektóre preferują spędzanie czas w domu, a inne np. na wolnym powietrzu. Jeżeli należycie do tej drugiej grupy, to polecamy Wam zorganizowanie weekendu z wędką, czyli wypad na dwa dni na ryby. Oczywiście wypad na ryby w wersji no kill, gdzie złowione egzemplarze się wypuszcza. Wieczorem możecie usiąść i przytuleni wsłuchiwać się w odgłosy przyrody, popijając białe wino i zajadając się grillowanymi warzywami. W nocy można udać się spać do namiotu, a wcześniej możecie jeszcze obejrzeć romantyczny film bądź też horror – kwestia gustu.

Idealny weekend dla biegaczy

Czas na romantyczny weekend, który spodoba się szczególnie biegaczom. Otóż mamy tutaj na myśli weekend, podczas którego będziecie biegać, ćwiczyć i korzystać z siłowni na wolnym powietrzu. W przerwach między tymi aktywnościami koniecznie powinniście pójść do restauracji serwującej wegańskie i zdrowe jedzenie. Po chwili odpoczynku możecie udać się na romantyczny spacer po lesie, a po południu warto pójść już do hotelu, w którym jest siłownia i basen. Po serii ćwiczeń i dobrego nawodnienia się czas na kolejną przerwę i masaż odprężający. A po nim czeka Was już smaczna kolacja w pokoju, długie rozmowy i zajadanie się truskawkami, które są nie tylko doskonałym afrodyzjakiem, ale są też bardzo zdrowe i małokaloryczne. Ta propozycja jest dedykowana osobom, które naprawdę uwielbiają aktywność fizyczną i nie potrafią usiedzieć w miejscu, ale pamiętajcie, że powinniście się na nią zdecydować tylko jeżeli macie dobrą kondycję.

Każda aktywność jest dobra dla zdrowia, ale warto też spędzać romantyczne chwile we dwoje – w ońcu o związek trzeba dbać. Na szczęście i aktywność i romantyzm można połączyć.