Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Skuteczne zabiegi kosmetyczne modelujące i odchudzające ciało

Podziel się

Zdecydowana większość kobiet czuje się komfortowo, gdy wygląda atrakcyjnie. Panie dokładają wszelkich starań, by ich ciała prezentowały się ponętnie i kusząco, a cała sylwetka sprawiała wrażenie szczupłej i jędrnej. Ale godziny spędzane na siłowni i utrzymywanie zdrowej diety bardzo często nie wystarcza do zgubienia nadmiaru tkanki tłuszczonej. Dlatego płeć piękna sięga po specjalistyczne zabiegi odchudzające, które pomagają uporać im się z nadwagą i zbyt obfitymi kształtami. O jakie konkretnie rozwiązania chodzi?

Gładka skóra i pięknie wyrzeźbione ciało

Która kobieta nie marzy o pięknie wymodelowanej sylwetce i gładkiej, pozbawionej cellulitu skórze? Wysiłek fizyczny i wszelka aktywność sportowa na pewno są sojusznikami w walce z niedoskonałościami ciała, ale wiele pań – np. ze względu na przebyte kontuzje czy problemy ze stawami i kręgosłupem – nie może pozwolić sobie na wykonywanie obciążających sylwetkę zestawów ćwiczeń fizycznych. Takim kobietom poleca się elektrostymulację mięśni i nerwów, czyli zabieg leczniczy, którego celem jest ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki. Dzięki tej kuracji sprawność mięśni zostaje wyraźnie zwiększona, a tkanka tłuszczowa ulega redukcji. Co do takiego zabiegu, jak elektrostymulacja efekty jego działań są najszybciej zauważalne na pośladkach, brzuchu i udach osób zgłaszających się do gabinetu kosmetologicznego. W dodatku kuracja ta przynosi także wspaniałe korzyści dla bolącego kręgosłupa, wobec czego nierzadko stanowi działanie wspierające dla fizykoterapii.

O tym piszą też tutaj: Marzysz o szczupłej sylwetce? Te metody pomogą ci ją osiągnąć!

Odchudzanie zimnem

Aby osiągnąć zadowalające efekty w odchudzaniu, kobiety muszą często podjąć bardziej radykalne kroki. Do takich zalicza się zabiegi skutecznie wspomagające odchudzanie. Treningi i ograniczenie słodyczy oraz przetworów mącznych bywają niewystarczające do osiągnięcia satysfakcjonującej sylwetki – dlatego zabieg kriolipolizy stał się współcześnie tak chętnie wybieranym przez kobiety. Kriolipoliza polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych, w celu doprowadzenia do ich rozpadu. Tkanka tłuszczowa jest bowiem wyjątkowo wrażliwa na działanie niskich temperatur, stąd tak wyraźna skuteczność opisywanej kuracji. Każda kobieta pragnąca, by jej ramiona, uda, brzuch czy dolne partie pleców prezentowały się pięknie, jędrnie i szczupło, może z powodzeniem skorzystać z tego zabiegu. Już po jednym jego przeprowadzeniu obwód ciała potrafi zmniejszyć się nawet o 5 cm, przez co panie odczuwają ogromną satysfakcję z możliwości wykonania zabiegu na swoim ciele. Odchudzanie przy pomocy kriolipolizy jest bezbolesne, a kobiety poddające się mu odczuwają jedynie silny chłód i napięcie skóry wywołane efektem zasysaniem w obszarze zabiegowym – dlatego nie ma powodu do obaw, jeśli chodzi o przystąpienie do omawianej terapii. Po zabiegu skóra może ulec zaczerwieniu i zasinieniu, ale już kilka dni po zabiegu wraca do normalnego stanu.

Niemal każda kobieta poddawała się lub jest w trakcie przebiegu diety odchudzającej, mającej za zadanie redukcję niechcianych kilogramów – a wszystko po to, by cieszyć się smukłą i zgrabną sylwetką. Sama dieta nie zawsze przynosi pożądane efekty, nawet jeśli połączy się ją z aktywnością fizyczną. Jednak zabiegi odchudzające przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych doskonale uzupełniają samodzielne odchudzanie domowe i przynoszą zadowalające efekty w postaci pięknego, ujędrnionego i ponętnego ciała.

Leave a Comment